Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020283273
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020283273
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Vanwege zijn vertrouwenspositie bij de Tibetanen lukte het Egbert Asshauer, een jarenlange vriend van de Dalai Lama, tot nu toe niet-geopenbaarde gebeurtenissen uit het leven van de belangrijkste Tibetaanse meesters op te tekenen. De geestelijke vermogens van de grote lama’s overstijgen heel vaak het bevattingsvermogen van oningewijden – en toch zijn er talloze geloofwaardige bewijzen voor de beschreven gebeurtenissen. De auteur gaat de voorspellingen van deze grote leraren en de aankondigingen aangaande hun wedergeboorte na, en komt daarvoor terecht bij de jonge tulku’s: oude meester in nieuwe lichamen!
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020283273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020283273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.