Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 247 pagina’s / Engels / 9781880698778
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 247 pagina’s / Engels / 9781880698778
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
This book is a collection of guided imageries to help awaken your heart and mind to exciting and fulfilling levels of higher consciousness. It will help you reach your highest spiritual potential. “Larry Moen has done a tremendous service in collecting guided visualisation exercises that are powerful reconnectors to the inner source of wisdom and guidance from which deep healing springs.” – Joan Borysenko PhD. “A collection of rich opportunities.” – Stephen Levine.
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9781880698778 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | United States Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9781880698778 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | United States Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.