Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 108 pagina’s / Nederlands / 9789020284706
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 108 pagina’s / Nederlands / 9789020284706
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het affiniteitsproces en het pad van onvoorwaardelijke liefde en acceptatie
Werken met het affiniteitsproces, zoals beschreven in dit boek, heeft het leven van duizenden mensen ingrijpend veranderd. Het geeft je de mogelijkheid boven woorden en concepten uit te stijgen en onvoorwaardelijke liefde en volledige acceptatie te ervaren ten aanzien van jezelf en anderen. Religies en spirituele stromingen verwijzen wel naar deze ervaring, maar kunnen je haar niet schenken. Het affiniteitsproces kan dit wel. Met dit boek heb je de gereedschappen in handen waarmee je een affiniteitsgroep kunt opzetten en het eraan gekoppelde spirituele proces kunt initiëren, dat je leven zal veranderen.
Het affiniteitsproces zal je leven ingrijpend veranderen
| Gewicht | 173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020284706 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 108 pagina's |
| Gewicht | 173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020284706 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 108 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.