Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789069634043
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789069634043
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit nog nagenoeg onbekende werk van Lau Tse heeft evenals de Tau Te Ching een enorme kracht en impact. Het is een verzameling teksten die is opgetekend in dezelfde periode als de Tau Te Ching. Het is een literaire wegenkaart voor mensen die op zoek zijn naar een bestaan in overeenstemming met Tau, de eeuwige natuurwet.
| Gewicht | 150 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,6 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069634043 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |
| Gewicht | 150 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,6 × 10,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069634043 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.