Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789062383795
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789062383795
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Joan Salter verwoordt op een heldere manier de spirituele achtergronden die te maken hebben met de verwachting, de geboorte en de opvoeding van een kind. Daarnaast toont zij aan dat deze achtergrondkennis bij alledaagse zaken in de praktijk kan worden gebracht, zowel bij het kiezen van babykleertjes en babyvoeding, als bij vraagstukken als echtscheiding en het combineren van huishouden en werk buitenshuis.
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789062383795 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789062383795 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.