Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2017 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789025768263
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2017 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789025768263
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De jacht op het schaduwdier’ is een kort verhaal dat zich afspeelt na boek 12 uit de serie (‘De koninklijke leerling’). Maddie is hard op weg om een behendige Grijze Jager te worden, en als Will een paar weken van huis moet, laat hij Maddie achter om een oogje in het zeil te houden. Dan klopt er een boerenechtpaar aan voor hulp. De boer en boerin klagen over een mysterieus beest dat ’s nachts op hun erf rondzwerft. En Maddie mag dan misschien nog geen Grijze Jager zijn, ze wil wel graag helpen. Hoewel het stel geen enkel vertrouwen heeft in Maddie, gaat ze op onderzoek uit en bedenkt ze een plan. Dat plan is alleen niet bepaald ongevaarlijk…
| Gewicht | 212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025768263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
| Gewicht | 212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025768263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.