Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 42 pagina’s / Nederlands / 9789072736857
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 42 pagina’s / Nederlands / 9789072736857
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Opa Jan en zijn dieren gaan voor het eerst op vakantie.
Ze zoeken de zon op en beleven allerlei gekke avonturen.
Reis je mee?
Marius van Dokkum is zowel de bedenker, illustrator als tekstschrijver. Een volwassene raakt bijna niet uitgekeken en een kind al helemaal niet.
De tekst helpt de verhaallijn vast te houden zodat je de draad weer op kunt pakken als je even verdwaalt door de details in de tekeningen.
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 21,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789072736857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Art Revisited |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 42 pagina's |
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 21,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789072736857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Art Revisited |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 42 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.