Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789062382996
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789062382996
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 18 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062382996 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 18 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062382996 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.