Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 19de druk / 2015 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789076174105
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 19de druk / 2015 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789076174105
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Harry Potter is een doodgewone, maar ongelukkige jongen die sinds de dood van zijn ouders bij zijn saaie en hardvochtige oom en tante woont, in de bezemkast onder de trap. Op een dag arriveert er een geheimzinnige brief voor hem. En daarna nog een, en nog een. De brieven veranderen Harrys hele leven: hij wordt gered door een woest figuur op een vliegende motorfiets en hij komt erachter wie zijn ouders werkelijk waren. Met een speciale trein die vertrekt van Perron 9¾ belandt hij op Zweinsteins Hogeschool voor Hekserij en Hocus Pocus, waar hij alles leert over bezemstelen, toverdranken en monsters. En uiteindelijk moet Harry het opnemen tegen zijn aartsvijand Voldemort, een levensgevaarlijke tovenaar.
| Gewicht | 511 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789076174105 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Harmonie |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |
| Gewicht | 511 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789076174105 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Harmonie |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.