Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789053524657
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789053524657
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
De uitgelezen Plato. Plato (427-347), grondlegger van de westerse wijsbegeerte, is voor velen nog altijd een van de meest inspirerende filosofen uit de geschiedenis van de filosofie. In dit boek verzamelt Jos Decorte een aantal tekstfragmenten uit Plato’s dialogen die de blijvende relevantie van zijn ‘Ideeënleer’ laten zien.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789053524657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789053524657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.