Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789021539898
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789021539898
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
Soms maken we iets mee dat net iets te toevallig is- maar meestal vergeten we dat weer of doen het af als toeval. Deepak Chopra is er echter van overtuigd dat deze synchroniciteit, oftewel ‘zinvol toeval’, een boodschap van het universum is die je kan helpen contact te maken met de onbegrensde mogelijkheden in jezelf. Dit boek leert je hoe je synchroniciteit kunt herkennen en inzetten om je diepste verlangens te vervullen je leven te vervolmaken.
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021539898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021539898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.