Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789076771380
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789076771380
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek behandelt vooral conflicten en problemen binnen de familie, en met name tussen ouders en kinderen. Een familie wordt door Bert Hellinger als een systeem gezien waarin één radertje het geheel kan doen vastlopen. Door dit systeem voor de cliënt zichtbaar te maken ontstaat inzicht in de verborgen dynamiek van deze familiebanden.
Het boek is niet alleen bruikbaar voor therapeuten maar ook voor iedereen die inzicht wil krijgen in de werking van familieopstellingen. Het boek bevat heldere en klare taal, en is ook voor niet therapeutische geschoolden heel goed te begrijpen.
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789076771380 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789076771380 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.