Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2002 / 79 pagina’s / Nederlands / 9789060383254
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2002 / 79 pagina’s / Nederlands / 9789060383254
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Kennis van de vier temperamenten (sanguinisch, cholerisch, flegmatisch en melancholisch) is van groot belang voor de opvoeding en om tot zelfkennis te komen. In dit boekje behandelt Steiner de vraag wat een temperament eigenlijk is en hoe het ontstaat. Bovendien geeft hij aanwijzingen hoe je met je eigen temperament en met dat van anderen om kunt gaan.
| Gewicht | 88 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 11,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789060383254 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 79 pagina's |
| Gewicht | 88 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 11,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789060383254 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 79 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.