Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 14de druk / 2014 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789401301657
€ 89,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 14de druk / 2014 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789401301657
€ 89,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ted Andrews brengt de lezer in ‘De mythische kracht van dieren’ in contact met de spiritualiteit en magie van de natuur. Met name het dierenrijk vormt een sleutel tot zelfkennis en bewustwording. Dieren kunnen fungeren als totems en spirituele wezens, ze hebben contact met een grote bron van innerlijke wijsheid en kunnen als inspiratie dienen voor de mens. Verborgen krachten kunnen worden blootgelegd, zoals die in het totemdier weerspiegeld zijn. Dit boek, eerder verschenen onder de titel Luisteren naar dieren, is al jaren een steady seller
| Gewicht | 706 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,1 × 17,1 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789401301657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 706 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,1 × 17,1 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789401301657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.