Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 460 pagina’s / Nederlands / 9789026340765
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 460 pagina’s / Nederlands / 9789026340765
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Baruch de Spinoza (1632-1677) wordt algemeen beschouwd als de invloedrijkste filosoof die ons land ooit heeft gekend. Spinoza’s levenswerk, de Ethica, is een van de belangrijkste, maar ook een van de moeilijkste filosofische teksten die ooit geschreven zijn. In de Ethica onderzoekt Spinoza op welke manier de mens zijn vrijheid kan verwerven – een voor die tijd revolutionaire boodschap. Maarten van Buuren is uitgegaan van een nauwkeurige analyse van Spinoza’s terminologie. Dat heeft een vertaling opgeleverd die het Latijnse origineel dichter dan ooit benadert en tevens een nieuw en verhelderend licht werpt op de sleutelbegrippen van Spinoza’s denken. De vertaling wordt begeleid door verklarende aantekeningen en een samenvatting. Deze nieuwe editie is een must voor alle liefhebbers van Spinoza en filosofie.
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789026340765 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 460 pagina's |
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789026340765 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 460 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.