Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 268 pagina’s / Nederlands / Esther de Boer
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 268 pagina’s / Nederlands / Esther de Boer
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Vroegchristelijke teksten over Maria Magdalena
Was Maria Magdalena de vrouw van Jezus? Had Jezus haar de leiding van de kerk toevertrouwd? Is zij het slachtoffer van een geheim complot? Er zijn zoveel meningen over Maria Magdalena dat het steeds moeilijker wordt om onderscheid te maken tussen feit en fictie.
Esther de Boer biedt in dit boek een bloemlezing aan van tot nu toe bekende vroegchristelijke teksten over Maria Magdalena. Ze zijn thematisch gerangschikt en voorzien van commentaar, zodat de lezer een goed beeld krijgt van de verschillende visies op Maria Magdalena in het vroege christendom. Bovendien worden de teksten in de context gezet van de toenmalige discussie over de rol van christelijke vrouwen. Een aantal teksten verschijnt hiermee voor het eerst in Nederlandse vertaling.
Het boek eindigt met twee preken. Ze zijn elk uit de zesde eeuw en elk geschreven door een Gregorius, maar gaan zeer verschillende wegen. Is Maria Magdalena een bekeerde prostituee en aangrijpend voorbeeld van boetedoening of een getuige die door Jezus zelf gewijd is om Petrus en de zijnen te leren dat vrouwen apostelen kunnen zijn?
| Gewicht | 380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021140742 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |
| Gewicht | 380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021140742 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.