Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1982 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789063500207
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1982 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789063500207
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Tai Chi Chuan is niet alleen een kunst tot zelfverdediging maar ook een innerlijke weg tot evenwicht en een gezond leven. Dit boek bevat een aantal oude en oorspronkelijke teksten van de beroemdste Chinese T’ai Chi meesters. Hun dichterlijke aanwijzingen zijn onmisbaar voor elke T’ai Chi beoefenaar. De vertaling uit het Chinees werd gemaakt door benjamin Pang Jeng Lo in samenwerking met Martin Inn, Robert Amacker en Susan Foe.
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,5 cm |
| ISBN | 9789063500207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,5 cm |
| ISBN | 9789063500207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.