Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2002 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789021598413
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2002 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789021598413
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Tarot is een oud maar springlevend orakelsysteem. De 78 kaarten bevatten de wijsheid van eeuwen, die je kunt lezen als je je in de Tarot verdiept. De kaarten kunnen in heet veel verschillende patronen worden neergelegd, afhankelijk van de informatie die je eruit wilt halen. Iedere legging is een nieuwe manier om informatie over jezelf, over je vragen of twijfels, over je toekomst naar boven te krijgen. Iedere legging is weer een spannende kans op zoek naar meer weten en meer wijsheid.
Dit boek gaat vooral over de verschillende leggingen. Welke zijn er, voor welke vragen kun je ze het best gebruiken, welke informatie kan een specifieke legging opleveren. Aan de hand van praktijkvoorbeelden worden de leggingen geïnterpreteerd. Zo ontdek je hoe je van elke legging een gecombineerd verhaal kunt maken, uitgaande van de afzonderlijke betekenissen van iedere kaart en hun combinatie in een bepaalde legging.
De Tarot uitgelegd bevat ook een inleiding over wat Tarot is, waar de Tarot vandaan komt en wat je ermee kunt. Van alle 78 kaarten wordt de betekenis kort maar krachtig beschreven. Voor wie daadwerkelijk aan de slag wil met Tarotkaarten, is dit dan ook het meest praktische en informatieve boek.
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789021598413 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789021598413 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.