Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Hardcover / 74ste druk / 2018 / 512 pagina’s / Nederlands / 9789059568488
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Hardcover / 74ste druk / 2018 / 512 pagina’s / Nederlands / 9789059568488
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een baby groeit niet alleen lichamelijk in schokken, maar ook mentaal.
Dr. Hetty van de Rijt en dr. Frans X. Plooij hebben 35 jaar onderzoek gedaan naar ouder-baby-interactie en zij deden wellicht een van de belangrijkste ontdekkingen gedaan op het gebied van babyontwikkeling.
Elke baby maakt tien mentale sprongen. Tijdens deze sprongen huilt een baby meer, is hangerig, humeurig, slaapt slechter (of bijna niet) en eet minder. Maar als het sprongetje genomen is, kan hij in een keer een heleboel dingen meer en is hij weer zijn vrolijke zelf.
Oei, ik groei! is een onmisbaar boek voor iedereen die voor een baby zorgt.
| Gewicht | 1065 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789059568488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Fontaine Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 74ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 512 pagina's |
| Gewicht | 1065 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789059568488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Fontaine Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 74ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 512 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.