Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 200 pagina’s / Engels / 9788179923689
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 200 pagina’s / Engels / 9788179923689
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
In Celebrating Silence, Sri Sri Ravi Shankar discusses a wide spectrum of topics, ranging from fear, doubt, dispassion, and love. He explains what it means when they say that one has to follow a path of spirituality. He asserts that the spiritual path is a path of sadhana, service and surrender.
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,4 cm |
| ISBN | 9788179923689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Jaico Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,4 cm |
| ISBN | 9788179923689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Jaico Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.