Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 968 pagina’s / Nederlands / 9789079184019
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 968 pagina’s / Nederlands / 9789079184019
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 2920 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 6,5 cm |
| ISBN | 9789079184019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vereniging Oud Hoorn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 968 pagina's |
| Gewicht | 2920 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 6,5 cm |
| ISBN | 9789079184019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vereniging Oud Hoorn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 968 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.