Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 6de druk / 1974 / 128 pagina’s / Engels / 9780870111440
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 6de druk / 1974 / 128 pagina’s / Engels / 9780870111440
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,2 cm |
| ISBN | 9780870111440 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kodansha America |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,2 cm |
| ISBN | 9780870111440 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kodansha America |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.