Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 2de druk / 2009 / 209 pagina’s / Nederlands / 9789020284423
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 2de druk / 2009 / 209 pagina’s / Nederlands / 9789020284423
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Gangaji, spiritueel leraar van Amerikaanse origine, heeft met haar workshops en lezingen het leven van velen blijvend veranderd.
Ze helpt ons antwoorden te vinden op de vragen die op het spirituele pad op ons afkomen. Haarscherp als een kostbare diamant scheidt dit boek het ware van de illusie en zet de waarheid van het leven in een helder licht
De diamant in jezelf bevat een rijkdom aan beschouwingen en inzichten die je dierbaar worden en die telkens weer opnieuw kunnen boeien en verrijken.
Gangaji laat je stapje voor stapje, gedachte na gedachte, zien hoe je de rusteloze geest stil kunt laten worden en de schitterende en stralende diamant die je zelf bent in het nu kunt ervaren.
| Gewicht | 334 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 209 pagina's |
| Gewicht | 334 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 209 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.