Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789087720797
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789087720797
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Mensen ervaren geestelijke leegte en verwarring. De dreigingen in de wereld maken ons onzeker.
We hunkeren allemaal naar geborgenheid. Naar troost. Naar vrede.
Is vervulling van ons verlangen mogelijk?
Kunnen we werkelijk innerlijke vrede vinden? Ja! Maar alleen als we op de juiste plaats zoeken.
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 10,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789087720797 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.b. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 10,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789087720797 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.b. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.