Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 208 pagina’s / Engels / 9780714822273
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 208 pagina’s / Engels / 9780714822273
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Presents reproductions of the prints of the nineteenth-century Japanese artist, Kuniyoshi Utagawa, describes the stories illustrated in them, and examines Kuniyoshi’s artistic career
| Gewicht | 1480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,8 × 25,3 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780714822273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Phaidon Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 1480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,8 × 25,3 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780714822273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Phaidon Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.