Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2005 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789063051747
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2005 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789063051747
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In Geen pillen, maar Plato! stelt Lou Marinoff zich ten doel de filosofie terug te voeren naar zijn klassieke oorsprong. Wijsgerige inzichten kunnen volgens hem uitstekend gebruikt worden om dilemma’s op te lossen als het omgaan met relaties, het veranderen van carrière, het streven naar goed ouderschap, het verwerken van verlies en het vinden van betekenis en doel in het leven.
Geen pillen, maar Plato! heeft bewezen een serieus alternatief te zijn voor de traditionele vormen van therapie. Een onmisbaar zelfhulpboek voor een gezond en bevredigend leven.
| Gewicht | 451 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789063051747 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 363 pagina's |
| Gewicht | 451 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789063051747 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 363 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.