Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789060306840
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789060306840
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
De Heilige Graal ligt aan de basis van de schepping. Elektromagnetisme is volgens Lawrence Fagg uiteindelijk de basis voor alle natuur, vanaf rotsen en planten tot mensen en hun hersenen.
Elektromagnetische straling – licht – is in het spirituele leven van de mens al duizenden jaren een symbool voor de goddelijke aanwezigheid. Nu de natuur steeds meer ontdaan wordt van haar mysteries, hebben we dat contact tussen het fysieke en het spirituele verloren. In deze hymne aan de natuurlijke elektrische stromingen, waardoor we worden omringd en die door ons heen pulseren, zegt Lawrence Fagg dat de alomtegenwoordigheid van elektromagnetische fenomenen een krachtige fysieke analogie is voor Gods aanwezigheid in en om ons heen. Fagg
presenteert de wetenschappelijke informatie op een begrijpelijke en leesbare manier en opent een rijk en nog braakliggend studieterrein tussen wetenschap en religie.
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060306840 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060306840 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.