Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789077478264
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789077478264
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit deel van de bekende serie Ontdekkingsreizen naar het onbekende reist Bruce Moen verder weg dan ooit, naar de onontdekte echo’s van het bestaan en werkelijkheid. Aan degenen die hij onderweg tegenkomt, vraagt hij keer op keer: “Wat is het bewustzijn? Waar en hoe passen wij onze ideeën, onze perceptie, in het plaatje van de ultieme waarheid? Hoe kunnen we er voor eens en altijd achter komen, wat er voor ons leven op aarde is gebeurd en wat er voor ons ligt, na ons leven op aarde?”
En zo komt hij bij de bron van het bewustzijn zelf: de oerbron.
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789077478264 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ZWERK Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789077478264 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ZWERK Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.