Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2004 / 394 pagina’s / Nederlands / 9789051216462
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2004 / 394 pagina’s / Nederlands / 9789051216462
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Bijna twee eeuwen lang hebben Egyptologen en archeologen geprobeerd de geheimen van de Sfinx en de piramides van Gizeh te ontsluieren. De conclusies die zij hebben getrokken over de oorsprong, ouderdom en functie van deze indrukwekkende monumenten zijn echter gebaseerd op ijverig maar vaak gebrekkig onderzoek en op veel veronderstellingen en vooroordelen. In deze soepel geschreven, spannende uitgave gaan Robert Bauval en Graham Hancock op hun beurt op zoek naar antwoorden op de eeuwenoude vragen. Daarbij gebruiken ze alle middelen die hun ter beschikking staan: historische aanwijzingen en esoterische interpretaties maar ook moderne computertechnologie. Zo komen zij tot een reeks nieuwe, intrigerende antwoorden: het geheim van de Sfinx. Een meeslepende archeologische detective die zich niet gemakkelijk laat wegleggen.
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789051216462 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 394 pagina's |
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789051216462 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 394 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.