Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789028925434
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789028925434
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Op een bijzonder boeiende en beeldende wijze wordt in dit boek de boeddhistische visie en levenshouding in dialoog met de onze toegankelijk gemaakt. Boedhisme in dialoog met psychologie, godsdienst en ethiek. Welke antwoorden geeft het boedhisme op levensvragen ? Hoe verhoudt de roos van waarachtige menselijkekheid zich tot de lotus van verlichting uit het Boedhisme?
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789028925434 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789028925434 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.