Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1993 / 351 pagina’s / Nederlands / 9789071985454
€ 54,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1993 / 351 pagina’s / Nederlands / 9789071985454
€ 54,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Toen ik Osho voor het eerst zag…Ik kan je niet beschrijven hoe dat was, daar zijn geen woorden voor…Vaak als ik mensen kreeg die in de veronderstelling waren dat ik sannyasin was, mensen van de pers meestal die dan kwamen, daarvoor zette ik gewoon n’importe welke tape op. Daar hadden zij altijd iets aan, dat was heel wonderlijk…En dan vind ik het fenomeen van zijn boeken … dat je welk boek dan ook kunt lezen, ( … ) of als je een antwoord ergens op hebben wilt voor jezelf, dat je dan een stuk kunt lezen
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789071985454 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 351 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789071985454 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 351 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.