Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020243796
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020243796
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Niet de ziekte is belangrijk, maar de zieke mens als geheel speelt een doorslaggevende rol bij genezing. Als we deze stelling als uitgangspunt nemen, liggen de volgende vragen voor de hand: wat is genezing eigenlijk en welke factoren spelen een rol bij genezing? Hoe kun je genezingsprocessen sturen, beïnvloeden? Wat is `gezonde voeding’? Wie zijn we in werkelijkheid en wat willen we diep van binnen nou echt? Welke belangrijke rol kunnen homeopathische remedies spelen bij het helen van emoties en het genezen van de zieke mens? En: hoe ernstig ziek is onze gezondheidszorg zelf geworden? Een wervend pleidooi voor een radicaal andere benadering van gezondheid en ziekte.
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020243796 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020243796 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.