Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2001 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789026202902
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2001 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789026202902
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het werken in hoeken, zoals uitgewerkt in dit boek, is gebaseerd op het werkplan Basisontwikkeling geschreven door Frea Janssen-Vos waarin het ontwikkelingsgericht werken is uitgewerkt voor de groepen 1 t/m 4. De ruimte in de klas en daarbuiten is ingedeeld in een aantal speelwerkplekken waarbinnen ontwikkelingsgerichte activiteiten zich afspelen. Dit boek beschrijft hoe in een onderbouw het hoekenwerk kan gaan. Voorbeelden uit de praktijk geven de voorbereidingen, de uitvoering en de reflecties weer. De opbouw is als volgt. Eerst wordt een reeks voorbeelden van hoeken gegeven. Hoeken voor manipulerend spel en rollenspel, voor constructieve, beeldende en muzikale activiteiten; voor lees-schrijfactiviteiten en reken-wiskundeactiviteiten. Vervolgens wordt nader ingegaan op de werkwijzen en de organisatie die met hoekenwerk gepaard gaan: dagindeling, regels en registratie in de groep. En tot slot richt de aandacht zich op observatie en registratie, een belangrijk aspect van ontwikkelingsgericht werken in hoeken.
| Gewicht | 394 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789026202902 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bekadidact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 394 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789026202902 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bekadidact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.