Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2016 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789400506961
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2016 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789400506961
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Laura Lynne Jackson ontdekte al op jonge leeftijd dat ze anders was dan anderen, maar hield dat jarenlang verborgen. Later werd ze lerares Engels op een middelbare school en zorgde ze voor haar drie kinderen. ’s Avonds sprak ze echter in het geheim met beroemdheden, sporters, wetenschappers en anderen, om hen in contact te brengen met hun overleden dierbaren.
In Het licht tussen ons vertelt Laura Lynne hoe ze deze twee verschillende kanten van haar leven uiteindelijk samenbracht. Ze combineert waargebeurde verhalen van haar readings als medium met een uitleg van de wetenschap erachter, en biedt zo unieke lessen overhet leven, de liefde en de wereld om ons heen.
| Gewicht | 389 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789400506961 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
| Gewicht | 389 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789400506961 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.