Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met markeerstift / Paperback / 1ste druk / 2002 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789021537436
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met markeerstift / Paperback / 1ste druk / 2002 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789021537436
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ons sociale gedrag baseren we op hoe wij onszelf en anderen in ons denken weergeven. Die gedachtenconstructies bepalen vervolgens tot op grote hoogte ons denken en doen. Met de toepassing van dit inzicht kunnen emotionele en sociale problemen van allerlei aard behandeld worden. Het veranderen van onze sociale denkpatronen maakt de weg vrij naar gedragsverandering, en daarmee naar de oplossing van een ongekend breed spectrum aan problemen: moeilijkheden in intieme relaties of gezinsverbanden, conflicten in teams, spanningen tussen groepen en volken, gezagsproblemen en negatieve invloeden van overledenen, geesten en goden. In 54 concreet toepasbare technieken wordt de inhoud van dit boek voor de lezer praktisch hanteerbaar gemaakt.
| Gewicht | 536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021537436 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021537436 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.