Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 398 pagina’s / Nederlands / 9789060693063
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 398 pagina’s / Nederlands / 9789060693063
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Jungs levensverhaal is geen autobiografie in de gebruikelijke zin van het woord. Vóór alles is het een beschrijving van zijn innerlijke groei. Alles wat hij als doorslaggevend of bepalend voor zijn verdere leven voelde, krijgt ruime aandacht. Door de persoonlijke, eigenzinnige aanpak is het een boek geworden waarin de lezer de mens Jung tegenkomt.
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,8 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789060693063 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 398 pagina's |
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,8 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789060693063 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 398 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.