Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 273 pagina’s / Nederlands / 9789020283631
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 273 pagina’s / Nederlands / 9789020283631
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De mens gelooft dat hij veel vooruitgang heeft geboekt in wetenschappelijk, technologisch en sociaal opzicht. Gezegend met deze ‘rijkdommen’ gaat hij op zoek naar tevredenheid voldoening en geluk, maar nooit, zo leert de ervaring, vindt hij iets dat hem volledig en duurzaam bevrediging schenkt. Steeds weer plaatst het leven hem voor verrassingen en raakt hij in zijn verwachtingen teleurgesteld. Zijn begrip van het leven is blijkbaar ontoereikend. In ‘De illusies van het leven’ wordt diep ingegaan op een groot aantal aspecten van het leven en worden ze een voor een ontmaskert als zijnde een illusie. Daarbij wordt duidelijk dat, als wij ons denkproces niet volledig begrijpen, het denken het grootste obstakel is op de zoektocht naar onze ‘ware identiteit’, die uitstijgt boven de wereld van de illusie. Echte vrijheid kunnen we alleen verwerven als we begrijpen hoe de illusie werkt, niet als we haar afwijzen, zodat we door de illusie heen onze ‘ware identiteit’ vinden.
| Gewicht | 386 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789020283631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |
| Gewicht | 386 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789020283631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.