Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Lichte vouw kaft / Paperback / 2de druk / 2003 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789069636023
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Lichte vouw kaft / Paperback / 2de druk / 2003 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789069636023
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069636023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Lichte vouw kaft |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069636023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Lichte vouw kaft |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.