Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 282 pagina’s / Nederlands / 9789020204896
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 282 pagina’s / Nederlands / 9789020204896
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
Besef je dat je kunt zijn wat je graag wilt zijn
Weet dat je prestatie niets zegt over je identiteit
Voel van binnen dat jij ieders gelijke bent
Maar weet dat niemand jouw meerdere is
Richt je op de toekomst en leef in het nu
Waardeer je poging om het beste te doen
Begrijp dat pijn deel uitmaakt van leven
Adem vrij en diep vanuit je middenrif
Accepteer de fouten die je zult maken
Denk na voordat je antwoord geeft
Glimlach als dingen moeilijk zijn
Wees altijd aardig voor jezelf
Maak tijd voor anderen
Maak tijd voor jezelf
Visualiseer je succes
Luister met interesse
Omarm verandering
Maak je geest rustig
Wees nieuwsgierig
Stel ongeloof uit
Doe oefeningen
Heb lief
Lach
Ben
Richt je op de toekomst en leef in het nu
| Gewicht | 500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789020204896 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 282 pagina's |
| Gewicht | 500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789020204896 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 282 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.