Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789401301152
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789401301152
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
Steeds meer mensen ervaren dat mindfulness stress doet afnemen, goed is voor je gezondheid en de kwaliteit van je leven kan verbeteren. Jan Chozen- Bays, arts en zen-leraar, biedt in dit boek een reeks toegankelijke oefeningen om ons verder te helpen mindfulness in het dagelijks leven te integreren. Je kunt dan bijvoorbeeld denken aan drie keer diep ademhalen voordat je de telefoon opneemt, je bewust worden van je houding en deze corrigeren, mindful eten, enzovoort. Elke oefening wordt gepresenteerd met tips hoe je een en ander kunt integreren in je dagelijkse activiteiten, en bevat bovendien een korte levensles.
| Gewicht | 362 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789401301152 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 362 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789401301152 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.