Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789069639406
€ 62,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789069639406
€ 62,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Twee ervaren taoïstische leraren presenteren in De wijsheid van emoties een krachtig programma voor zelfgenezing; daardoor kun je pijnlijke emoties als kwaadheid, depressie, angst en schaamte ombuigen naar vriendelijkheid, moed, vreugde en vreedzaamheid. Het boek gaat uit van drie heldere, taoïstische principes met bijbehorende oefeningen van elk tien tot twintig minuten waarmee je stap voor stap aan de slag kunt. De eerste twee principes, de Zes Helende Klanken en de Innerlijke Glimlach, worden al meer dan tweeduizend jaar in China toegepast. Het derde principe, het Loslaten van een Emotie, is een moderne toepassing van de eerste twee. Alle drie de vormen zijn gebaseerd op chi kung, de eeuwenoude Chinese leer die de levenskracht intensiveert.
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069639406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069639406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.