Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789021665269
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789021665269
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Adam, Mohammed, Siddharta, Jezus, Vishnu, Maria, Ganesha… Het zijn allemaal belangrijke figuren uit de vijf grote wereldreligies: christendom, islam, jodendom, boeddhisme en hindoeïsme. Janny van der Molen verzamelde de mooiste en belangrijkste verhalen uit die religies, en Els van Egeraat maakte er prachtige kleurenillustraties bij. De verhalen uit de ene religie zijn woest en avontuurlijk, die uit een andere poëtisch en filosofisch. Toch zijn de overeenkomsten tussen de godsdiensten verrassend groot. En zo is dit boek niet alleen een heerlijk (voor)leesboek, maar brengt het kinderen ook begrip bij voor mensen uit een andere cultuur.
| Gewicht | 1109 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789021665269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ploegsma |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 1109 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789021665269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ploegsma |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.