Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 4de druk / 1987 / 100 pagina’s / Nederlands / 9789020245172
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 4de druk / 1987 / 100 pagina’s / Nederlands / 9789020245172
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Lièh Tze (± 450 v. Chr.) is een leerling van Lao Tze en zijn geschriften ademen zozeer dezelfde geest als die van Tsjwang Tze, dat Liéh Tze en Tsjwang Tze door sommige sinologen voor een en dezelfde persoon worden gehouden. Ook de leek valt de gelijkenis tussen beide auteurs op. Dit boekje bevat even beeldende en boeiende verhalen als onze uitgave van Tsjwang Tze.
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020245172 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 100 pagina's |
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020245172 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 100 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.