Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 110 pagina’s / Engels / 9783907757215
€ 105,00
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 110 pagina’s / Engels / 9783907757215
€ 105,00
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 176 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 0,9 cm |
| ISBN | 9783907757215 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |
| Gewicht | 176 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 0,9 cm |
| ISBN | 9783907757215 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.