Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789033800030
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789033800030
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Kom naar mij, jullie die vermoeid zijn en onder lasten gebukt gaan, dan zal ik jullie rust geven,’ zegt Jezus in Matteus 11:28. Maar wat betekent dat in drukke vrouwenlevens? Als je leven niet loopt zoals je wilt, als het water je aan de lippen staat of als je te moe bent om na te denken, wat moet je dan met deze woorden?Sheila Walsh laat zien hoe Gods liefde je kan bevrijden van al je lasten, zodat je rustig en vrij in het leven kan staan. Helder en eerlijk beschrijft ze hoe zij zelf na een leven dat gekenmerkt werd door depressie en minderwaardigheidsgevoelens, Gods liefde steeds meer begon te ervaren. Ze leerde los te laten.
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 11,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789033800030 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Media |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 11,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789033800030 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Media |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.