Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 75 pagina’s / Nederlands / 9789045004679
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 75 pagina’s / Nederlands / 9789045004679
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Milarepa is een sprookjesachtige vertelling in de geest van het Tibetaanse boeddhisme. Simon heeft elke nacht dezelfde droom: hij is de reïncarnatie van de oom van Milarepa, die een onverzoenlijke haat jegens zijn neef koesterde. Om te ontkomen aan de kringloop van wedergeboorten moet Simon de geschiedenis van deze twee mannen vertellen, maar gaandeweg identificeert hij zich zozeer met hen dat hij uiteindelijk hun identiteit en de zijne door elkaar haalt.
| Gewicht | 209 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,7 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789045004679 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 75 pagina's |
| Gewicht | 209 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,7 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789045004679 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 75 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.