Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 349 pagina’s / Engels / 9783893380213
€ 52,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 349 pagina’s / Engels / 9783893380213
€ 52,50
Op voorraad
Op voorraad
A handbook for the man of the future, The Rebel is a comprehensive guide to Osho as a planetary visionary. In his responses to seekers’ questions, he dissects virtually every institution and traditional belief of society and proposes a truly radical approach to overthrowing the past in order to make way for the future. A fiery exploration of the essential characteristics found in the authentic seeker – the rebel.
| Gewicht | 717 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 2,9 cm |
| ISBN | 9783893380213 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 349 pagina's |
| Gewicht | 717 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 2,9 cm |
| ISBN | 9783893380213 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 349 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.