Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1993 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789022981313
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1993 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789022981313
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De grondlegger van de psychohistorie wordt op de hoofdplaneet van het Keizerrijk achtervolgd door diverse groeperingen die van hem en zijn theorieën gebruik willen maken.
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789022981313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789022981313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.