Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1999 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789020243314
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1999 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789020243314
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Elke westerse massagevorm behandelt voornamelijk de spieren; de tadistische benadering is gebaseerd op de eigen inwendige energiestroom die vanuit de bekkenbodem (geslachtsorganen en anus) omhoog gebracht wordt naar het gezicht, de handen en de zintuigen om vandaar over de andere lichaamsdelen en organen te worden verdeeld. De zintuigen vormen in deze een belangrijk aspect, want via onze zintuigen staan we in direct contact met de buitenwereld en verliezen we vaak veel energie. Deze tadistische methode van verjonging is gebaseerd op het gebruiken van de eigen vitale energie om de zintuigen, de tanden, de huid en de inwendige organen te versterken en te verjongen. De gebruikte technieken zijn vijfduizend jaar oud en werden tot op heden strikt geheim gehouden. Voor het eerst wordt het complete systeem op zo’n manier gebracht at het maar vijf of tien minuten per dag kost om je gezichts-vermogen, expressie, gehoor en de conditie van holtes en bijholtes, tandvlees, tanden, tong en inwendige organen te ‘Verbeteren.
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020243314 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020243314 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.