Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2021 / 377 pagina’s / Engels / 9781421539676
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2021 / 377 pagina’s / Engels / 9781421539676
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Light Yagami is an ace student with great prospects—and he’s bored out of his mind. But all that changes when he finds the Death Note, a notebook dropped by a rogue Shinigami death god. Any human whose name is written in the notebook dies, and now Light has vowed to use the power of the Death Note to rid the world of evil. Will Light’s noble goal succeed, or will the Death Note turn him into the very thing he fights against?
| Gewicht | 453 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,4 × 3,2 cm |
| ISBN | 9781421539676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viz Media |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 377 pagina's |
| Gewicht | 453 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,4 × 3,2 cm |
| ISBN | 9781421539676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viz Media |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 377 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.